Pivní lázně v Plzni


Pivní lázně Plzeň slavnostně otevřely koncem září 2012. Více informací se dočtete na stránkách zážitkové agentury Esennce, u které si můžete Pivní lázně Plzeň objednat.

Myslíte si, že nic nedokáže osvěžit a dobít ztracenou energii tak dobře, jako sklenice ideálně vychlazeného piva? A co když budete pivo nejen pít, ale zároveň se v něm budete mít příležitost i koupat? Pokud vás představa koupele ve vašem milovaném zlatavém moku zaujala, pak určitě věnujte pozornost jedinečnému zážitku Pivní lázně Plzeň, jehož součástí je právě návštěva nefalšovaných pivních lázní.

 

Proč právě pivo

Příznivé účinky piva na lidský organismus jsou známé již několik staletí. Většina z nás se s pivem běžně setkává výhradně v podobě osvěžujícího nápoje jedinečné chuti, avšak předností piva je využíváno také jinými způsoby. Jedním z těchto způsobů je právě užití piva jako prostředku pro znovuzískání ztracené energie v tradičních pivních lázních. Kromě relaxace a odpočinku patří mezi největší přednosti pivní lázně také uvolnění svalstva v těle, díky němuž se zbavíte nepříjemných bolestí, zlepšení celkové obranyschopnosti vašeho těla a v neposlední řadě má pivo také příznivé účinky pro vaši pleť a vlasy. Navštivte zážitek Pivní lázně Plzeň a přesvědčte se o všech přednostech pivní koupele na vlastní kůži.

 

Bohatý program pro každého

Součástí zážitku Pivní lázně Plzeň však v žádném případě není pouze samotná koupel v pivě. Celá relaxační procedura začíná příjemnou masáží těla na lůžku, která dokonale uvolní váš pohybový aparát ještě před samotnou pivní lázní. Následuje očekávaná pivní lázeň, která se odehrává ve stylových vanách či kádích. Při koupeli je používáno speciální tmavé pivo s příměsí bylinek. Po koupeli vás čeká klidná relaxace na lůžku. To však ještě není všechno. Aby byl zážitek kompletní a relaxační proces dokonalý, čeká vás na závěr ještě konzumace vybraných specialit v místní stylové pivovarské restauraci.